03-9691300

מסכים

מסכים

מסכי הצללה הם מסכים המספקים פתרון הצללה איכותי ודקורטיבי. הם נגללים ומשמשים להצלה אנכית מפני סינוור, ונעים בחופשיות על ידי מנואלה ידנית או מנוע חשמלי. המסכים מצוים בין שני כבלי נירוסטה מתוחים בצדדים או מובנים על גבי מסילת צד, והמשקולת המושכת אותם מטה מאפשרת להם להתנועע על גבי הציר.

סוגי מסכים

מסך כבלים – מתאים בעיקר למבנים גבוהים בהם יש רוחות עזות או במקומות גבוהים בהם השמש קופחת. מסך כבלים מצויד במנגנון פתיחה וסגירה.

מסך מסילות – בנוי על גבי מסילות אלומיניום שאינן מחלידות. את המסילות מתקינים בצידי הסוכך ובתחתיתו, ובתחתית הסוכך מתקינים משקולת אליה מחברים גלגלות המוסוגלות לנוע לאורך המסילה ובתוכה.

יתרונות שימוש במסכים

מסך המשמש גם כוילון – מטרתו של המסך הוא להוות חוצץ בין הפנים לבין החוץ, ממש כמו וילון. אך מאחר והמסך מותקן בחלקו החיצוני של המבנה, הוא חשוף לתנאי מזג האוויר החיצוניים.

עמידות גבוהה – המסך עשוי מחומרים מתקדמים שתפקידם הוא לשמור על עמידות המסך גם בתנאי מזג אוויר קשים – כמו שמש ישירה או גשם ורוחות חזקות.

נוחות שימוש – קלות ונוחות השימוש במסך היא אחד הפרמטרים ההופכים אותו לפופולרי כל כך. הוא מספק הגנה מלאה מחד אך גם נוחות שימוש מקסימלית, תנועה מלאה וקלות בהורדה ובהעלאה.

הסתרה ופרטיות – בשונה משאר סוגי הסוככים, מסכי ההצללה אינם משמשים לקירוי עילי, אך הם מספקים פרטיות מושלמת מפני החוץ וסגירה צידית מקסימלית.

תחימת איזור – לא מעט בעלי עסקים או בעלי בתים פרטיים עושים שימוש במסכי הצללה על מנת לתחום איזור חיצוני – מרפסת, חצר, מסעדה, מבנה ציבורי ועוד.

אם גם אתם רוצים ליהנות מפתרון הצללה איכותי, פשוט ונוח – אל תהססו! פרגוטופ כאן בשבילכם!

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
ימים א’-ה’:09:00-16:00
יום ו’:09:00-13:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות