077-5418271
עמוד הבית > סוככי זרועות

סוככי זרועות

סוכך זרועות הוא השומר של בעלי העסקים וחצרות הבתים מפני השמש הקופחת. בישראל, התקנתו היא צורך חיוני עבור כל מי שבבעלותו שטח חיצוני, בין אם מסחרי ובין אם למטרת מגורים. סוככי זרועות ניחנים ביתרונות רבים המסבים שימוש קל ויעיל. הם עשויים מזרוע אלחלד המאפשרת להתמודד עם האקלים הישראלי הלח וניחנים בטכניקות כוונון רבות בהתאם לרמת ההגנה הנדרשת על המבנה. 
עבור סוחרים – ישנו גם יתרון שיווקי ברור מאליו: על היריעה הקדמית אשר משמשת להגנה מפני קרינת שמש ישירה ניתן להטמיע את שם העסק, או מסר מכירתי מתוחכם ובכך לאפשר לעוברי אורח רבים ביום להכיר את בית העסק לפני שנעשה צעד קידומי אינטרנטי אחד. סוכך עם יריעה קדמית המכילה מסר ממותג מצליח להזרים לבית העסק בו הותקן תנועה גדולה באופן משמעותי בהשוואה לימים שלפני התקנתו. סוכך זרועות הוא מוצר שניתן לראותו פעמים רבות גם בשטחים בהם ישנה בריכת שחייה אשר רחבת הישיבה הסמוכה לה צמודה לקיר. על קיר שכזה נהוג להטמיע סוכך המשמש את ציבור המבלים, בין אם מדובר במועדון ספורט ובין אם בחצר של בית פרטי. באמצעות סוכך זרועות ניתן, אם כן, להתנהל בקלות רבה במצבים רבים, החל מהצורך לספק הצללה באתרי בילוי, כלה בהצללת חצרות של משקי מגורים ועד שיווק עסקים ברחוב באמצעות היריעה הקדמית. אין ספק כי אנשים המשתייכים לקבוצות אלו ייהנו מיתרונות רבים בהסדירם סוככי זרועות.

יתרונות סוככי הזרועות

 • הזרועות עשויות מחלקי אלחלד ייעודיים להתמודדות עם לחות, ולא רק עם חום יבש.
 • הסוככים עוצבו על ידי אדריכלי מוצר המתמחים בפתרונות הצללה.
 • לסוככים – מצבי הצללה שונים הניתנים לפריסה. ניתן לקפלם בהתאם.
 • כאשר אין בהם צורך, קל מאד לגלגל את היריעה, גם בדגמים מכניים וגם בחשמליים.
 • הזרוע של הסוכך כשהיריעה במצב מקופל נצמדת לקיר כדי להימנע מתקריות בטיחות.
 • לסוכך יתרונות עיצוביים רבים הן בשל גוון היריעה והן בשל עיצוב פרזול הזרוע.
 • חלק מהסוככים מתאימים להתקנה בדירות ומשרדים בבניינים גבוהים הפונים לקו הזריחה.
 • מבחר סוגי בד להצללות והגנות שונות בהתאם לצרכי המשתמש.
 • מבחר מצבי הצללה עומד לרשות המשתמש, מהצללה עילית ועד הגנה משמש ישירה.
 • כוונון מצבי ההצללה השונים קל ופשוט. ניתן להסדרה באמצעים מכניים או אלקטרוניים.
 • מציאת הסוכך הייעודי עבור הקניין: בריכות שחייה, חצרות בית או חנויות רחוב.
 • הרכישה כוללת התקנה והדרכה על כל מצבי ההצללה.
 • תפעול קל ויעיל מובטח לאורך כל תקופת השימוש.
 • ניתן לפנות למוקד תמיכה נגיש וזמין בכל סוגיה על הפעלת הסוכך.
 • דגמי הסוככים חדשניים, בעלי Look מודרני ומעלים את הרמה הדקורטיבית בכל מקום.
 • מגוון גדלי יריעה המתאים לכל סוג הצללה, החל ממקומות בגודל סטנדרטי ועד מסעדות חוץ.
 • הסוכך יוצר תחת תקנים מערביים מחמירים.
 • הסוכך מיועד לשימוש רב שנתי ארוך טווח.
סוכך זרועות פוטיורה - FUTURA GT20

וזה לא הכל – ניתן להשאיר את הסוכך כל השנה, כולל בגשם

במרבית המקרים, כאשר רוכשים סוכך זרועות, מדריכים את המשתמש כי מדובר במוצר קיצי בלבד, ויש לקפלו בחורף. לא כאשר מדובר בסוכך מבד דרלון. בד זה הנו אקרילי ועל כן מיועד לשימוש בגשם. בהתחשב בכך שהמתכות של הזרועות מיועדות אף הן לגשם, אלחלד מוחלטות עם 100% אלומיניום, ניתן להשתמש בפתרון ההצללה שלכם גם כאמצעי הגנה מהגשם. שכבות בד הדרלון של סוככי זרועות מצטיינות יותר מכל בד אקרילי אחר בתחום ההגנה מרטיבות משום שהן מוגנות גם על ידי סקוצ’גארד. בכך – הסוכך, לכשייתייבש ייוותר ללא כתמים, ללא אבק ולמעשה יהיה כמו חדש. השימוש של הסוכך בימי הגשם קריטי לדיירים רבים המבקשים לצאת לחצר על אף מזג האוויר הסגרירי ולדעת שיהיה פתרון שיגן עליהם מלמעלה. סוכך לגשם גם פוטר את המשתמש מקיפול וגלגול היריעה ומאפשר את קיבועו ממש כמו פרגולה. ניתן ליהנות מביצועי הגנת גשם ושמש באופן אחיד מבלי לשנות דבר בפוזיציה של הסוכך. הסוכך מיועד לשימוש רב שנתי ועל כן הוא צפוי לשרת את המשתמש לתקופה ארוכה. איכותם של הזרוע ושל היריעה מאפשרות למשתמש ליהנות מפתרון הצללה עמיד ויציב למשך שנים רבות, מה שמאפשר שגרה של מספר רב של עונות חורף ללא תחזוקה. סוכך מבד דרלון הוא פתרון ההצללה הקרוב ביותר לפרגולה ברמת עמידותו.

מטרותיהם של סוככי זרועות חשמליים

סוככי זרועות חשמליים מאפשרים את פריסת היריעה וקיפולהּ באמצעים חשמליים. זהו צורך חיוני עבור כל מי שמחפש פתרונות קיפולך יריעה קלים ופשוטים ללא מאמץ. זהו גם פתרון חובה לכל מי שמתקין את הסוכך שלו בגובה ללא קרקע מתחת, למשל סוכך שמותקן בקיר חיצוני בקומה גבוהה בבניין. לסוכך כזה לא ניתן להצמיד מקפל מכני משום שהוא מיועד לתפעול כאשר הוא ממוקם מתחת ליריעה. אבל במקרה הזה, אין כלום מתחת ולכן מטמיעים דגם חשמלי. היריעה מחוברת למעגל חשמלי המופעל על ידי שלט. כאשר השמש יוצאת, ניתן מתוך המבנה שבבניין להפעיל את היריעה ולפרוס אותה. כאשר אין צורך בה, ניתן לקפל אותה באמצעות אותו שלט. בדרך זו אתם מאפשרים לעצמכם הפעלה קלה ופשוטה של הסוכך גם כאשר הוא נמצא במקומות לא נגישים. באופן כללי, גם אנשים שבבעלותם חנויות, מסעדות, מתחמי שחייה וכד’ ישתמשו במקרים רבים בדגם חשמלי על מנת להבטיח איכות חיים ברמה גבוהה יותר. דגם חשמלי קל יותר לתפעול מאשר דגם מכני, היריעה מגיבה מהר יותר ובאופן כללי מדובר בפתרון שיש לו יתרונות רבים בהשוואה לדגם המכני. עם סוככי זרועות חשמליים השליטה ביריעה אינה דומה לזו של סוככים מכניים: היא קלה יותר, פשוטה יותר ונגישה הרבה יותר. סוככי זרועות חשמליים מופעלים בקלות רבה כשהם מחוברים למערכת תפעול חשמלית.

פתרונות הצללה וכל השירותים שמסביב

כאשר רוכשים פתרונות הצללה, ובמיוחד סוככי בד, התמיכה במוצר חשובה לאין ערוך. כאן ניתן ליהנות ממגוון רחב של פתרונות הצללה שמישים למטרות שונות, כאשר השירות כולל התקנה ותמיכה לכל אורך תקופת השימוש. ניתן לקבל את כל סוגי ההדרכות על פתרונות הצללה וליהנות מתשתיות איכותיות למטרות המבוקשות. כאן ניתן להסדיר סוכך שמש, סוכך לגשם, סוכך שניתן להשתמש בו כל השנה, סוכך להגנה מפני קרינת שמש ישירה, כאשר כל פתרונות ההצללה מבוססים על זרועות אלחלד חזקות ואמינות. השירות כולל התקנה על ידי מיטב המומחים שיבחנו את עבודתם בסיומה ויספקו את מלוא ההדרכה הנדרשת על תפעול המוצר. השירות כולל תמיכה במוצר גם בהמשך ימי ההפעלה שלו כאשר הדבר נדרש. רכישת סוככי זרועות המבוססים על מגוון רחב של בדים, PVC, אקריליים, דרלון ואחרים, בשילוב זרועות עמידות מבטיחה שנים של שקט תעשייתי בנושאי הצללה והגנה מגשם. גם בתחום העיצוב ניתן ליישם תמורות רבות, החל ממציאת הגוון הנדרש לסוכך ועד הטמעת הצורה הנדרשת של פריסת הבד. כאן ניתן ליהנות ממגוון רחב של סוככי זרועות בעיצובים שונים אשר מאפשרים מגוון רחב של מטרות דקורטיביות, עיבוי קירות גבוהים, גיבוש המבנה בצבעים מגוונים והטמעת יריעה קדמית לצרכים שיווקיים בחנויות ובשטחי מסחר. כל סוכך זרועות יוצר תחת תקנים מערביים מחמירים המאפשרים שימוש בטוח.

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
ימים א’-ה’:09:00-16:00 
יום ו’:09:00-13:00
הגעה בתיאום מראש

 

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה