077-5418271
עמוד הבית > מרקיזות

מרקיזות

סוככי מרקיזה מיועדים להתקנה עבור כל מי ששואף להגן על המתחם שלו מקרינה עילית וישירה כאחת. בעוד אשר בסוכך רגיל מדבור בשתי יריעות שתפורות אנכית כדי להשלים את המשימה, בסוכך מרקיזה היריעה אחידה ופרוסה באלכסון. הסוכך בדרך כלל יהיה קטן מסוכך הזרועות הרגיל ועל כן הוא מיועד להגנה על כיווני אוויר קטנים כמו מרפסות כביסה ומכשירים אוטומטיים של עסקים ובנקים (כספומטים ודואר-מטים). כמו כן, הוא משמש בבתים שבחזית שלהם ישנם חלונות קטנים במקום חלון מרפסת רחב.

 

צרו קשר:

סוכך מרקיזה

סוכך מרקיזה קל מאד לתפעול והוא מאפשר לכל משתמש לכוונו למצב הרצוי. כמו כן יש לו גם רבותא דקורטיבית בל תשוער. מגוון הצבעים הרחב, אופן הפריסה של היריעה והשילוב עם המבנה הקיים מאפשרים פשוט חגיגה לעיניים. לכן, מי שמטרתו היא להגן מהאקלים הארצישראלי הקופח וגם ליהנות מדקורציה חדשנית וחסרת פניות ישאף להסדיר מרקיזה יוקרתית. המרקיזה מבוססת על תשתית הטמעה ממתכת אלחלד חזקה אשר בנויה להישרדות באקלים הארצישראלי הלח באופן כמעט תמידי. לכן, אורך החיים שלה מאד גבוה ומאפשר שימוש רב שנתי ללא צורך בהחלפה. באמצעות סוככי מרקיזה ניתן לשפר באחת את רמת ההתנהלות במבנה, גם ליהנות מעיצוב יותר מגוון וגם מהצללה בוטחת שלא תאכזב. איכות החיים של משתמש סוכך המרקיזה גבוהה לאין שיעור במיוחד אם המבנה פונה לקו הזריחה. הודות לסוככים החדשניים הסנוור יהפוך להיות נחלת העבר.
סוככי מרקיזה

מרקיזות למרפסת קרקע וגובה – ליהנות מהצללה ועיצוב חסרי פשרות

בין אם המרפסת נמצאת בקומת הקרקע ובין אם היא בגובה הבניין, סוככי מרקיזה הם התקני ההצללה הנדרשים עבורה. באמצעות סוככי מרקיזה במרפסת היא נגישה יותר מבחינת יכולתה שלא לסנוור את המבלים, ועל כן הבילוי בה הופך קל ופשוט גם כאשר האקלים קשוח. סוככי מרקיזה מגשימים יתרון משמעותי גם למרפסת הנמוכה וגם למרפסת הגובה. בעוד במרפסת הנמוכה ניתן ליהנות מעיצוב בוטיק כאשר מתבוננים לעברה מכיוון החצר, במרפסת הגובה כאשר השליטה בכניסת השמש לא בשליטתכם, ניתן ליהנות מהצללה בוטחת לכל אורך תקופת השימוש. לכן, עיבוי המרפסת עם סוככי מרקיזה מאפשר התנהלות ברמה אחרת הן ברמה הדקורטיבית והן בהתמודדות עם האקלים. סוככי מרקיזה איכותיים מבוססים על בדים כמו PVC או דרלון המיועדים לשימוש חיצוני ארוך טווח ועל כן צפוי המשתמש ליהנות מהצללה יציבה ולאורך זמן. סוככי מרקיזה איכותיים אלו מאפשרים, אם כן, גם תמורות עיצוביות וגם בטוחות ברמה הפיזית. התשתיות של הסוככים מבוססים על משענת מתכת אלחלד המווסתת את פריסת היריע, מה שמאפשר שימוש בטוח גם כאשר האקלים לח. תשתיות חדשות ונדרשות למרפסות גובה וקרקע הן ללא ספק סוככי מרקיזה, המאפשרים למשתמש הנאה צרופה מהשטח החיצוני הן ברמת הדקורציה והן ברמה הפיזית. גם בימים קופחים ניתן ליהנות מבילוי איכותי בקדמת המרפסת ולא לחוש כלל בנטל הסנוור.

 

פרגומור הנה חברת פתרונות הצללה המספקת מגוון פרגולות אלומיניום מתכווננות בהתאם לדרישות הלקוח. האחרון יכול לבחור אותן באמצעות הדמיית מחשב ובכך לתכנן את ההצללה במרחב שלו. פרגומור תגבה אותו בדרישותיו ותספק התקן עם הגנה מרבית מהשמש, כולל יכולת לווסת את התריסים ולהביא לכניסת אור שמש ברמה הנדרשת. המצרים כוללים אחריות ומסופקת תמיכה מפרגומור בשעות העסקים למעוניינים. פרגולות אלומיניום מתכווננות של פרגומור מספקות חוויית משתמש חסרת תקדים ועומדות בזכות עצמן כמקורות הצללה משובחים במיוחד. ניתן להתאים פרגולות אלומיניום מתכווננות לכל חצר בכל עיצוב בשל מגוון רחב של מוצרים והיכולת לשנות את הגוון המטאלי לאחר, בהתאם לדקורציה ברחבי המתחם. בהדמיית המחשב של פרגומור ניתן לבחור את פתרון ההצללה המושלם לכל מקום.

מרקיזה מתקפלת – יתרונות שכדאי להכיר

סוכך מרקיזה, כפי שביארנו עד כה, נחשב קטן ביחס לסוככים אחרים. אף על פי כן, יש צורך לקפלו כאשר המרפסת נמצאת בקומה גבוהה אין שליטה על היריעה. היא נמצאת בחוץ והדייר או משתמש-המשרד נמצא בפנים. לכן, הדרך היחידה לשלוט ביריעה מסוג כזה היא באמצעות מנגנון מתקפל מתוך המבנה. מדוע זה חשוב? משום שבעוד בחצר רגילה בגובה הקרקע ניתן לגשת לסוכך ולקפל אותו כאשר אין בו צורך, בגובה אי אפשר לעשות את זה כי מדובר בגובה. באמצעות מנגנון פנימי מתקפל ניתן לשלוט ביריעת הסוכך מבלי להגיע אליה פיזית. בדרך זו ניתן להתקין סוככי מרקיזה גם בקומו הגבוהות ביותר ולהבטיח כי תיהנו תמיד מרמת ההצללה הנדרשת, ולא פחות מכך אפילו במתי-מעט. מתי אין צורך בשימוש בסוכך, אם כן? למשל, כאשר מגיע החורף. בעוד כאשר בסוכך שמותקן בחצר בגובה הקעקע ניתן ליהנות מהגנת גשם, אין לזה רלוונטיות כאשר מדובר בגובה הבניין, כמובן. לכן, מה שעושים בחורף – מקפלים את המרקיזה באמצעות המנגנון, נוצרים את משטח ההישענות שלה ומשתמשים בהם באביב ובקיץ הבאים באמצעות פריסתם מחדש. יתרונותיו של סוכך מרקיזה מתקפל:

  • יריעה איכותית המיועדת להתמודדות עם לחות.
  • מנגנון מתקפל קל לשימוש על ידי כל אחד.
  • הסוכך נבחר ממגוון רחב של עיצובי בוטיק.
  • הסוכך יוצר תחת תקנים מערביים מחמירים.
  • עמיד ומיועד לשימוש ארוך טווח.

כשהמרקיזה מעל לחלון – הסנוור אינו קיים

דיירים רבים נהנים מסיכוך הסנוור באמצעות סוכך בגובה הקרקע. ומה עם משתמשי משרדי ודירות הבניין? כאשר המרקיזה נמצאת מעל לחלון הבניין, המשתמש נהנה מחוסר סנוור למשך כל תקופת השימוש. הוא יכול לבטל את פריסת היריעה באמצעות קיפול שלה בחורף ולפרוס מחדש כל תחילת אביב. זהו מנגנון מתוחכם המייצר שליטה בפתרונות ההצללה גם כאשר השטח הנדרש להגנה מסנוור ממוקם גבוה ללא יכולת בקרה מכנית. דירה או משרד הממוקמים בבניין גבוה אינם גזירת גורל מבחינת הגנה מסנוור. התקנת סוכך מרקיזה מאפשרת הגנה מלאה מפני התופעה. בבניינים רבים הבנויים על ידי קבלנים מותקנים, כחלק מהגמרים הסופיים, סוככי מרקיזה מעל החלונות. הדבר מאפשר גם ליהנות מבניין המעוצב באופן אחיד וגם משליטה מלאה של הדיירים בהצללה שלהם בחזית. לכן, סוככי מרקיזה מומלצים מאד להתקנה בחלונות בניינים כדי להבטיח שליטה ובקרה על ההצללה. בכך, ניתן להבטיח שימוש פורה במתחם כשהחשיפה לשמש כבר לא כמו שהייתה. ואם מתחשק לדיירים לחזור אליה מעט, תמיד ניתן לקפל את היריעה. סוככי מרקיזה מעל החלונות מספקים אם כן את כל היתרונות: גם מעבים דקורטיבית את סביבת החלון וגם מספקים לו את פתרון ההצללה הנדרש כלפי פנים.  סוככי מרקיזה לחלונות מהווים פתרונות הצללה בלעדיים לפתחי האוויר הקטנים הממוקמים בגובה רב.

מרקיזה וכל מה שמסביב – שירות, תמיכה ומגוון רחב של דגמים

רכישה איכותית של סוכך מרקיזה מסתמכת על מגוון רחב של דגמים מעוצבים, המבוססים על חומרי ייצור מובילים. החל ממשענת סוכך איכותית המבוססת על מתכת אלחלד ועד יריעה מעוצבת, הסוכך צריך לספק למשתמש את כל היתרונות: עמידות ארוכת טווח, עיצוב מרשים ומעל לכל – עלייה מורגשת באיכות החיים. הצרכן נהנה משירות שהוא אינו “שגר ושכח”. מרקיזות המותקנות עבורו נבדקות על ידי צוותי ההתקנה, שידריכו אותו כיצד להשתמש בהתקן. הם יעברו עמו על מצבי הפריסה והקיפול השונים והוא ייהנה מפתרון הצללה רב תכליתי לשימוש בימי הקיץ. השירות זמין טלפונית עבור בעלי מרקיזות והוא מספק מענה לכל סוגיה: שאלות הקשורות בהפעלת הסוכך, בקיפולו ובחידושים שישנם בתחום ההצללה, במידה ומתבקש סוכך מדגם מתקדם יותר. רכישת סוכך מרקיזה בחברה זו מעניקה למשתמש את כל התמיכה שהוא צריך: ליווי לקראת בחירת הדגם הנכון, מכירתו, והסדרת התקנה עבורו. כבר בשלב הבחירה הראשוני, נהנה המשתמש ממגוון רחב של דגמים מעוצבים המתאימים למפתח החלון שלו. ניתן לספק סוככי מרקיזה באופן מרוכז לקבלנים הבונים בניין מרובה דירות או משרדים, וגם לדייר או למשתמש הבודד הדורשים להגן על חזית הנכס שלהם, המופנית לקו הזריחה. הם נהנים מהצללה איכותית, משימוש בטוח וארוך טווח, ומעיצוב חסר פשרות של התקן הצללה מוביל: סוכך מרקיזה שיוצר במסגרת תקנים מערביים מחמירים.

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
ימים א’-ה’:09:00-16:00 
יום ו’:09:00-13:00
הגעה בתיאום מראש

 

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה