077-5418271
עמוד הבית > קירויים מיוחדים

קירויים מיוחדים

כל הרבדים בחברת “פרגומור” הם יצירתיים ואמנותיים, אך קירויים מיוחדים הם החלק האומנותי ביותר של החברה. אצלנו תוכלו להזמין מגוון רחב של קירויים מגוונים למטרות שונות, שימושים שונים ומבנים מגוונים –
כמו למשל אוהלים מיוחדים, מפרשים, תלתלים, קירוי גלריה או שמשיית סוככים – לא משנה לאיזה קירוי מיוחד אתם זקוקים – אנחנו כאן כדי להקים אותו עבורכם!

איכות מעל הכל

לאחר שנבין יחד את הצרכים הייחודיים שלכם בהתאם לתנאי השטח, השימוש הרצוי, כמות האנשים והאווירה שתרצו ליצור במקום – נירתם מיד לעבודה. אנו בוחרים בחומרי הגלם הטובים ביותר ובכיסויים הטובים ביותר, וכן עוסקים בכל עת בעיצוב מתקדם ובצבעים ייחודיים לפי דרישתכם.

מדוע צריך קירויים מיוחדים?

הקירויים המיוחדים באים לענות על שני צרכים עיקריים: הצללה ודקורציה. מבחינת הצללה, הקירויים מיועדים להגן על המבנה שתחתיהם מפני פגעי מזג האוויר (בחורף – גשם ורוחות ובקיץ מפני השמש), לספק צל בכל עת ולהשמיש שטחים נרחבים בקלות. מבלי שתזדקקו לאישורי עיריה מיוחדים ומבלי שהדבר יהיה כרוך במאמץ – תוכלו ליהנות מפתרון נוח, פשוט, קל לשימוש ועמיד לאורך זמן. בנוסף, הקירויים מיועדים גם לענות על צורך אסתטי – הן לבתים פרטיים, מרפסות, שטחי חניה, חלונות או ויטרינות של בתי עסק. הקירויים השונים יוצרים מראה הרמוני ומיוחד למבנה כולו, מספקים פתרון עיצובי נפלא ואם מדובר בבית עסק – ניתן גם להדפיס על חלקם לוגו או מסר שיווקי.

לא משנה לאילו קירויים אתם זקוקים – אנחנו בפרגומור נדאג לספק לכם את הפתרון הנכון ביותר עבורכם. אנו נהנים לחשוב באופן יצירתי ו”מחוץ לקופסא”, על מנת שאתם תוכלו ליהנות מפתרון ההצללה, הקירוי או התיחום המדויק עבור הצרכים שלכם, תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים, שירות אישי ובניה מוקפדת ומדויקת.

2

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
ימים א’-ה’:09:00-16:00 
יום ו’:09:00-13:00
הגעה בתיאום מראש

 

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה