סגירות חורף וחדרי שמש

סגירות חורף

על מנת ליהנות מהמרפסת גם בחורף ולנצל את השטח בכל ימות השנה, רבים הם הבוחרים להתקין סגירת חורף. בין אם מדובר במבנה פרטי או ציבורי, סגירות חורף הן פופולריות במיוחד ומספקות פתרון עמיד, איתן, חזק ונוח מפני פגעי מזג האוויר החורפיים.

כיצד מתבצעת הסגירה?

הסגירה והקירוי לקראת החורף מתבצעים בדרכים מגוונות, כשהמשותף לכולן הוא ההרמטיות והחיץ הנוצר בין החלק הפנימי לחיצוני של הבית. מאחר וסגירות החורף – כשמן כן הן – מיועדות לעונת החורף בלבד, הסגירה תתבצע כך שתהיה הרמטית מחד ותספק הגנה מלאה, ומאידך – שיהיה אפשר “להסיר” אותה בעת הצורך – בימים חמים בחורף או בחודשי האביב והקיץ. לשם כך עורכים את סגירת החורף על ידי התקנת דלת הזזה. סגירת חורף הזזה מאפשרת גמישות וקלות רבה כשרוצים לסגור או לפתוח לרווחה את החלל.

יתרונות סגירת חורף

  • הגנה – מפני פגעי מזג האוויר החורפי, כמו רטיבות ולחות, גשם, רוחות או מזג אוויר סוער יותר
  • גמישות – מעוניינים לפתוח את הסגירה? תוכלו לעשות זאת בקלות! הקיפול פשוט ומהיר בחודשי הקיץ, או בחודשי החורף בהם מזג האוויר חם, ובחורף ההתקנה מהירה ופשוטה.
  • הרמטיות – סגירת החורף נחשבת להרמטית ודרכה ניתן “לכסות” חללים פתוחים נרחבים באופן היקפי ולהעניק אטימות מלאה
  • פתרון זול – בשונה מהקמת פרגולה או מבנה בטון, זהו פתרון הנחשב לזול באופן יחסי המאפשר ליהנות מהחלל החיצוני גם בחורף – בקלות!
  • אסתטי – הסגירה לא מתבצעת באופן רשלני, אלא איכותי ואסתטי.

אנחנו בחברת פרגוטופ לא מתפשרים על איכות החומרים, הבניה המוקפדת והשירות האדיב. לקוחותינו לאורך השנים נהנים משירות אישי ומקצועי, ונשמח להתאים עבורכם את סגירת החורף המתאימה ביותר עבורכם, בהתאם לסוג המבנה, התקציב והצרכים האישיים שלכם

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
ימים א’-ה’:09:00-16:00
יום ו’:09:00-13:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות

מבצע חסר תקדים

פרגולה חשמלית אתנה

1490 ₪ למ"ר

למידע נוסף מלאו פרטים!
כולל המנוע כולל התקנה כולל הכל