03-9691300

המדריך לסוככים

מפרשים
תלתלים
בארץ שטופת שמש כמו ישראל, רבים מחפשים פתרונות הצללה, היות והשמש הקופחת אינה נעימה לנו ולמוצרים שאנו אמורים להגן עליהם מפניה אלהה הגרים בדירת גג, סובלים במיוחד מהשמש ברוב חודשי האביב והקיץ ויחפשו פתרונות הצללה הולמים.  אנשים אלה, יחפשו את בעל המקצוע שיבצע להם  פתרונות הצללה כמו למשל סוככי זרועות המתאימים במיוחד לארץ שלנו  כדאי לכם להתייעץ בכל הקשור אל  סוככי זרועות , כי הגג בדרך כלל  הוא שטוף שמש. העיצוב של סוככי הזרועות הוא מרשים, ניתן לכוון אותו לכל צורה לפי הנוחות שלכם באמצעות מתג חשמלי מהבית. יש לציין כי סוככי זרועות תורמים בחיסכון האנרגיה במיוחד כאשר אנו מפעילים מזגן בשעות הצהרים במיוחד בעונת הקיץ החמה.
 

אילו סוככים הם מהמבוקשים ביותר?

סוככי זרועות, הם הסוככים המבוקשים ביותר בארץ היות והם פרקטיים ונוחים לשימוש. גם מחירם של סוככי זרועות הוא אינו בשמיים. ניתן לראות הרבה סוככי זרועות במסעדות ובתי קפה ברחבי הארץ. סוככי זרועות מתאימים לא רק כנגד שמש אלא גם כנגד הגשמים,  יש היום סוככים חשמליים העשויים מחומרים כמו פלסטיק או מתכת, יש סוככי זרועות קבועים ויש שהם מורכבים על מסילות. ניתן לשלוט עליהם בקלות רבה באמצעות שלט הממונה על בקרת ההצללה.
 

סוככי זרועות עוזרים לנו לבודד את הבית מחום

הרבה מהבנייה הרגילה בארץ או בתחום בנייה קלה היא אינה תקינה וקבלנים אינם מקפידים על בידוד של קור וחום. המזגן בקיץ אינו מפיק את מלוא הקור הדרוש לנו עקב כך והבית בו אנו גרים הופך להיות חם במיוחד בשעות הצהריים. באמצעות סוככי זרועות, נוכל לגרום לבית להיות מוצל יותר, נחסוך באנרגיה ונגן עליו בפגעי מזג האוויר. ניתן לציין, כי הטמפרטורה מתחת לסוכך הזרועות יכולה להיות נמוכה ביותר מעשרים מעלות לערך. סוככים גורמים לצל מעל חלונות בלגיים ומקומות בהם השמש יכולה לגרום לנזקים כמו נזק לריהוט או לריפודים השונים ואף לווילונות הבית. כשיש סוככים גם במרפסות או בחצרות, אנו שקטים לגבי ילדינו שיוכלו לשחק בשעות הצהריים בחצר או במרפסת. באמצעות סוככים כמו סוככי זרועות, הבית לא יתמלא בהרבה אבק או רוח, והאוויר שאנו נושמים יהיה הרבה יותר נקי.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:30
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה