03-9691300

סגירות חורף ליצירת מתחם סגור בחורף לעסקים

סגירות חורף לבתי עסק
פנורמה נאספת

סגירות חורף פופולאריות מאד במסעדות, קנטינות, וגם בחנויות בהן חלק מהמכירה מתבצעת בחוץ ולא בתוך המבנה. בחירת סגירות חורף מצריכה ידע אודותן והכרה מעמיקה של החומרים שיסגרו לכם את המבנה, בהידרשם. סגירות חורף ידועות מאד הן סגירות PVC. משתמשים בהן בתחומי המסעדות העממיות ובשנים האחרונות, גם חלק ממסעדות היוקרה אימצו קו זה. מקיפים את השטח החיצוני של המסעדה בחמש יריעות PVC, כשהחמישית מבניהן היא יריעת גג. לחילופין, אם יש פרגולה או קירוי בטון, ניתן לאטום רק את התחתית ב- 4 פאות PVC. חלק מאותן פאות כולל גם חלונות מעוצבים. אפשרות אחרת היא לבחור סגירת חורף שקופה מחומר פלסטי או מזכוכית, אותה ניתן לפרוס באמצעות הזזה כמו של חלונות הזזה, ולקפל באותה דרך.

אפיון ראשוני של דגם סגירת החורף שלכם

את האפיון הראשוני של הדגם הנבחר חשוב שתעשו בהתאם לסוג החומר שהייתם רוצים לראות סביב המתחם החיצוני וההשלכות שלו מבחינה עיצובית. זה לא סוד שאת ספקטרום העיצוב הכי נרחב ניתן לייצר באמצעות סגירות חורף PVC משום שזה בד, ובד ניתן לרקימה או צביעה במגוון עצום של דרכים. גם זכוכית ניתנת לעיצוב אבל מדובר בספקטרום יותר דל. לרוב, מי שישתמש בחומר מרוכב או בזכוכית יעשה זאת כי הוא מעוניין להשיג מראה שקוף או מראה שתי וערב, בו פרופילים כהים נראים בצידי הזכוכיות.

בחירה מעשית של סגירות החורף

סגירות חורף יש לבחור באמצעות הדמיית מחשב של חברת מומחים לפתרונות הצללה. באמצעות טכניקת בחירה זו, אינכם נדרשים בכלל לצאת מהבית. אתם יכולים לבחור את ההתקן המתאים ביותר לשילוב עם המבנה שלכם גם מבחינה עיצובית וגם מבחינה תפעולית באמצעות תמונות מחשב ודפי מידע מצורפים. חשוב למדוד את השטח לו נדרשות סגירות חורף. היעזרו, במידת האפשר, במודדים מקצועיים או היוועצו עם נציגי החברה כיצד ליישם את המדידה.

פרגוטופ – הבחירה המושלמת של סגירות חורף איכותיות

בואו לממש את בחירתן של סגירות חורף מן המעלה הראשונה מבית פרגוטופ: סגירות חורף עמידות בגשם, בסופות וברוחות ועל כן, יוצרות, הלכה למעשה, חדר פנימי משטח חיצוני. סגירות חורף של פרגוטופ ניחנות גם במגוון רחב של עיצובים שניתן לשלב עם פנים המבנה שלכם. חשוב לבחור אותם בהתאם לחזון שאתם חושבים שאתם צריכים לממש במבנה מבחינה דקורטיבית. רק כך תוכלו להבטיח התאמה מושלמת של סגירת החורף שלכם לנראות של המבנה.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
 09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה