03-9691300

מידע נדרש להסדרת פרגולות מתכווננות לחצר הבית

פרגולת גג הזזה פרגו טק - PERGOTECH
פרגולת פרגו טופ - PERGOTOP
פרגולת פרגו סלייד - PERGOSLIDE

פרגולות מתכווננות מאפשרות לכם להשתמש בגג כמו שמשתמשים בתריסי הבית, לפתוח, לסגור ולווסת. ויסות התריסים אפשרי במגוון רחב של זוויות. הדבר הופך את אור השמש לאמצעי תאורה ולא רק למשהו שיש להגן עליכם מפניו. במידה ואתם מבלים מתחת לפרגולה עם חיית המחמד, הילדים או המשפחה, כנראה שתבקשו שתהיה הצללה מלאה. אבל במידה ואתם מעוניינים לקרוא ספר מתחת לפרגולה המוצללת, ניתן לפתוח קלות את התריסים ולהזרים אור שמש בעוצמה הרצויה. איך בוחרים פרגולות מתכווננות? כל מה שרציתם לדעת על פתרון ההצללה מספר אחד בבתי אב – עכשיו מולכם במאמר אחד. קריאה מהנה!

אפשרויות לבחירת פרגולות מתכווננות

ישנן 3 סוגים של פרגולות מתכווננות: פרגולות על 4 עמודים עם גג קבוע שאינו מתקפל אבל התריסים שלו ניתנים לפתיחה ולסגירה, פרגולות זהות רק על 2 עמודים וקיר לחצרות יותר קטנות ופרגולות שאין בהן בכלל עמודים, רק גג המחובר עם מיתרים לקיר. ה- 2 האחרונות ניתנות לקיפול לתוך מגרעת בבית או במקביל לקיר. הראשונה אינה ניתנת לקיפול, רק לכוונון של התריסים.

אפשרויות גיבוש העיצוב של הפרגולות המתכווננות

את עיצובן של פרגולות מתכווננות ניתן ליישם באמצעות גוון לבן או שמנת ולחילופין, באמצעות גוון אפור מטאלי, הוא הצבע הטבעי של האלומיניום. הפרגולות עשויות להתבסס על תבנית עיצוב כפרית מעוגלת מעט או תבנית עיצוב בורגנית מלבנית לחלוטין עם קודקודים. מומלץ לבחור בעיצוב שיתאים למרחב של חצרות הבתים או המרחבים שלכם. ריהוט גן, מעקות וגדרות מהוות רפרנסים טובים להסקה מהו העיצוב המושלם בשטח שלכם.

בחירה מקצועית של פרגולות מתכווננות

פרגולות מתכווננות מומלץ לבחור בחברת פתרונות הצללה המספקת ללקוחותיה הדמיית מחשב למימוש מלא של הרכישה. באמצעותה, ניתן להתחקות אחרי דגמים נבחרים של פרגולות ולבחור את זה שמתאים ביותר לעיצוב החצר שלכם. רצוי לבדוק את אפשרויות הכוונון של התריסים ולבחור בדגם שמשרת את המטרות שלכם. במידה ואינכם בטוחים, יש להיוועץ עם מומחה פרגולות מתכווננות שיספק לכם מידע על פתיחת התריסים המתכווננת של כל דגם. רצוי לגשת לחברה שמספקת שירות התקנה והדרכה ביום ההתקנה, תעודת אחריות ומענה טלפוני תפעולי בצהלך תקופה זו.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
 09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה