03-9691300

סוככים במרכז

פרגולת אלומיניום סאן סדרוס 8
פרגולת אלומיניום סאן סדרוס 6
פרגולת אלומיניום סאן סדרוס 2

רכישת סוככים במרכז – כך תעשו את זה נכון

מעוניינים לדעת כיצד להסדיר סוככים במרכז ברמה גבוהה ביותר? במאמר זה ניגע בכל הנושאים שחשוב להכיר בהם. רכישת סוככים מצריכה הבנה בנושאים כמו יריעות, זרועות-סוכך וטכניקות קיפול, ידניות וחשמליות. כמו כן, יש להכיר זוגי הצללה ולדעת להבחין בין הגנה זוויתית מקרינת השמש לבין הגנה ישירה, המספקת מענה מול קרני שמש שמגיעים מול קו העיניים שלנו. קריאה מהנה!

בחירת סוג הסוכך

סוג הסוכך הנמכר ביותר היה ונשאר סוכך הזרועות. בשונה ממרקיזות, סוככי מפרש ויתר האלטרנטיבות, לסוכך הזרועות יכולת לענות על רוב הצרכים של המשתמש. הוא פופולרי מאד בחנויות ובמסעדות קטנות הנמצאות בקרן רחוב הפונה לכיוון הזריחה. בדרך כלל, כשבוחרים סוככים עבור חנויות, דואגים שתהיה יריעה קדמית המשמשת להגנה מקרינת שמש ישירה. על יריעה זו ניתן להטמיע מסר שיווקי או את שם החנות לצורך יידוע פרונטלי של העסק.

בחירת סוג היריעה

היריעה הנמכרת ביותר היא כזו שמספקת הגנה משמש ישירה, שכן כפי שהסברנו בפרק שלעיל, היא משמשת גם כקטליזטור שיווקי ולא רק כאמצעי הגנה מהסנוור. לגבי חומר הייצור של היריעה, כמובן שחשוב שהוא יהיה עמיד בפני אקלים מורכב, ולכן בד דראלון או PVC הם שיוכלו לספק מענה, להימנע מכתמים ולספוג אקלים בעייתי מבלי לצבור בלאי כתוצאה מהאינטראקציה.

בחירת זרוע הסוכך

סוככים במרכז מצריכים שיהיו להם זרועות חזקות במיוחד. באמצעותן, ניתן להבטיח את יציבות היריעה על גביהן וגם את שרידותו של הסוכך כהתקן שלא צובר חלודה ומגן על עצמו גם כאשר מזג האוויר לח ואפילו מהביל עם רטיבות מורגשת באוויר. זרוע אלחלד חזקה, בעלת תקנים מערביים נוקשים היא למעש הבסיס לרכישת סוכך עמיד ויציב, שכדאי להשקיע בו כסף.

בחירת אופן הפריסה והקיפול

ניתן לבחור בסוכך חשמלי או ידני. הסוכך החשמלי טוב במיוחד אם הוא נמצא במקום גבוה שלא מאפשר קיפול ידני מפאת חוסר נגישות למקום. במידה והסוכך נמצא בקרן הרחוב בגובה הקרקע, ניתן לבחור גם דגם ידני ולהסתדר עם הקיפול, שנעשה בין כה וכה פעם בעונה, מדי חורף. חשוב לבדוק היטב את אופן הקיפול ולבחור רק בדגם שאתם מסתדרים עמו טוב ויכולים להפעילו ביעילות ובקלות.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
 09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה