077-5418271
עמוד הבית > סוככים

סוככים

סוככים הם פתרון הצללה איכותי ודקורטיבי, בו מגולמים כמה יתרונות מרכזיים. בישראל סוככים נחשבים לפופולריים במיוחד, הן עבור בתים פרטיים והן עבור מבנים ציבוריים.
אם אתם רוצים ליהנות מהגנה טבעית ומיתרונות נוספים – אנחנו כאן בשבילכם, עם הפתרונות הטובים ביותר עבורכם.
פתרונות ההצללה המושלמים לבית, לחנות ולמגרש הם הסוככים. שלושה סוגים של פתרונות הצללה ניתנים לאפיון כסוככים: מרקיזות, זרועות ויריעות לשטחים ציבוריים. מרקיזות הן סוככים קטנים בעלי יכולת להגן גם משמש ישירה וגם מלמעלה. הייעוד: חלונות קטנים ופתחי אוויר צרים, לרבות בבניינים. סוככי זרועות מיועדים לחנויות קטנות ומבואות כניסה של בתים פרטיים. יריעות לשטחי מסחר מיועדות להגנה על מגרשי חנייה עם סוככי מפרש או על מתחם מסעדות גדול באמצעות שמשיית-סוככים. כל אחד משלושת סוגי הסוככים הללו ניתן לאפיון דקורטיבי מפורט על מנת להשיג התאמה מושלמת למשתמש, בדגש על שביעות רצונו מהמראה הסופי של המרחב לאחר ההתקנה. הסוככים מבוססים על הבדים החזקים ביותר בשוק ההצללה, PVC-מולחם בבדיל ודראלון, שהוא הבד היחיד שניתן להשאיר בחורף ולהרטיבו מבלי שייגרם לו כל נזק לאחר שיתייבש. זאת, בשל היותו מבוסס על חומרים אקריליים חסיני נזקי רטיבות. אלמנטים חשובים לא פחות בעת רכישת סוככים הם פתרונות הבסיס שלהם: הזרועות, משענת סוכך המרקיזה וכל עמוד או רכיב-מתכת אחר שמחזיק את היריעה. עליו להיות חזק, אלחלד, ועומד בתקני מערביים מחמירים.

צרו קשר:

סוככי זרועות

סוככי מסילות

מרקיזות

סוככי מסך

יתרונות הסוככים:

  • הגנה טבעית – הסוככים מספקים הגנה טבעית מפני פגעי מזג האוויר – יובש ושמש בקיץ, רוחות וגשמים בחורף.
  • קירוי והצללה – מיקום הסוככים מעל שטח כלשהו – חצר, ויטרינה, רכב, חלון ועוד, מספק צל לשטח כולו. הם משמשים כמעין תקרה, ומעניקים צל ומחסה.
  • סגירת מקום – השמשת שטח ציבורי או פרטי נעשית פעמים רבות דרך התקנת סוכך מותאם, כך המקום סגור הרמטית מכל צדדיו באופן נוח ופשוט – בין אם מדובר במסעדה, מבנה ציבורי אחר או חצר הבית.
  • פרטיות – מלבד פתרון הצללה, מספקים הסוככים השונים גם פרטיות. כשהסוכך פתוח במצבו המלא – כמו למשל סוכך מרקיזה, הוא מספק אינטימיות מלאה ויוצר חיץ בין החוץ לבין הפנים
  • שילוט – ניתן לשדרג את מראה הסוכך ולהשתמש בו כשטח פרסום לבית העסק, על ידי הדפסה על הסוכך עצמו
מסכי הצללה נגללים איכותיים ודקורטיביים

סוגי סוככים:

סוכך זרועות –סוככי זרועות מאפשרים הצללה מלאה ומתאימים למרפסות שמש. בחורף צריך לקפלם, שכן הן לא עמידות בפני מים. הם בנויים כך שהם תפוסים באמצעות שתי זרועות, נחשבות למעוצבות ואסתטיות במיוחד וגם יכולות לכסות שטח נרחב (עד 5 מטר רוחב). עם זאת, מעל ל-3 מטרים רצוי לצייד את הסוכך עם מנוע חשמלי.

סוככי מרקיזות – סוככי מרקיזות נחשבים לפופולריים במיוחד בישראל, שכן הם מתאימים לכל עונות השנה. ניתן להשאיר אותם פתוחים בכל ימות השנה וליהנות ממראה מעוצב, אסתטי והגנה מלאה.

סוככי מסך – הטכנולוגיה המתקדמת המשלבת הצללה חכמה ועיצוב מרהיב

אנחנו בפרגומור נשמח לעמוד לשירותכם בכל עת ולהתאים עבורכם את הסוכך המתאים ביותר לכם! מחכים לכם

הכל אודות סוככים

טיפים נבחרים לרכישת סוככים

במאמר שלפניכם נספק לכם מידע על רכישת סוככים. המאמר יחלוש על מספר נקודות שחשוב להכיר. ראשית כל, צורת הסוכך, מרקיזה או סוכך זרועות. שנית, עיצוב

קרא עוד »

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
ימים א’-ה’:09:00-16:00 
יום ו’:09:00-13:00
הגעה בתיאום מראש

 

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה