03-9691300

דברים שכדאי להכיר לפני בחירת פרגולות מתכווננות

פרגולת גג הזזה פרגו טק - PERGOTECH
פרגולת פרגו טופ - PERGOTOP
פרגולת פרגו סלייד - PERGOSLIDE

פרגולות עם תריס מתכוונן מאפשרות למשתמש לווסת את אור השמש מבעדן. התריס נמצא בגג הפרגולה, והוא יכול להיוותר סגור לחלוטין, פתוח לחלוטין או פתוח בזוויות ויסות שונות, בהתאם לצורך. כיצד מומלץ לבחור פרגולות אלה? במאמר זה אנו נספק את כל המידע שחשוב להכיר באמת אודות פרגולות מתכווננות. אנו ניגע בנושא גיבוש מבנה הפרגולה, נספק מידע מפורט על מנגנון הכוונון החשמלי וגם על דרכי תכנון העיצוב החיצוני של פתרון ההצללה המבוקש.

גיבוש המבנה עבור הפרגולה החשמלית המתכווננת

על מנת לתכנן את המבנה, אתם צריכים לאפשר לעצמכם את מלוא הנוחות בחצר, כפי שקורה לפני הטמעת הפרגולה: הימנעות מצפיפות על בסיס בחירת פתרון ההצללה המתאים לחצר. בחצר מאד גדולה, אין הגבלה בתחום הזה: ניתן להצמיד פרגולה לקיר, להציב אותה בתוך החצר, להתקין בקרבת בריכת השחייה, ועוד. ברם, כאשר החצר קטנה דגם פנימי של 4 עמודים עשוי שלא להתאים בשל כך שהוא עלול ליצור צפיפות. מומלץ לבחור דגם של 2 עמודים להצמדה לקיר, או דגם מיתרים עליונים, ללא עמודים במידה והחצר קטנה ממש.

בחירת המנגנון החשמלי המתכוונן

ניתן לבחור במנגנון חשמלי מתכוונן בלבד: הגג לא זז אבל ניתן לשלוט בתריסים שלו. בפרגולות צמודות קיר, קיימים דגמים בהם ניתן גם לקפל את הגג לתוך התקרה הביתית שלכם ליד מבואת היציאה לחצר עם הפרגולה. חשוב לבחור במנגנון חשמלי המתאים לשימושכם. גג שלא ניתן להזיז אותו, אלא רק לווסת אותו הוא פתרון הצללה המתאים לחורף ולקיץ, בעוד מנגנון מתקפל בדרך כלל יתאים לעונות החמות בלבד.

גיבוש עיצוב הפרגולה המתכווננת

את העיצוב של פרגולה מתכווננת ניתן ליישם על בסיס צבעים נדרשים. על אף כי מדובר על פרגולה שעשויה מאלומיניום, אין חובה להישאר עם הצבע האפור של מתכת זו. ניתן לגבש פרגולות מתכווננות מאלומיניום בצבעים שונים, למשל פרגולה לבנה או בצבע עץ. חשוב להשקיע בבחירת הפרגולה כך שתהיה לשביעות רצונכם ותיראה מתאימה לחצר. אנו ממליצים לעשות זאת באמצעות הדמיית מחשב של חברת פרגולות מתכווננות. במסגרתה, ניתן לגבש בקלות את העיצוב המבוקש עבור הפרגולות ולהתאימן לחצרות שלכם ללא קושי.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
 09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה