03-9691300

המדריך המלא לבחירת פרגולות חשמליות

מעוניינים לדעת כיצד לבחור פרגולות חשמליות? במאמר זה אנו מספקים הדרכה יעילה שיסייע לכם להחליט נכון ולבחור את התקן ההצללה הייעודי לבית שלכם. במדריך נדון בנושאים כמו פונקציונאליות הפרגולה, המראה העיצובי שלה והתאמתו הסופית והבלתי מתפשרת למרחב החיצוני שלכם. בעזרת מדריך זה תוכלו לגבש בקלות רבה את עיצוב הפרגולה שלכם ולדאוג לשילובה האחראי והבטוח במתחם שלכם.

תכננו כיצד הפרגולה תספק את ההצללה

הצללה באמצעות פרגולות חשמליות ניתנת ליישום בשלושה אופנים, מתקפל, מתכוונן או שילוב של השניים. פרגולות חשמליות מתקפלות הן פרגולות בהן הגג עשוי להיות עם תריסים או רציף. הגג מתקפל ונכנס לתוך שקע מגרעת או קסטה בתוך המבנה. הוא ניתן לשליפה מחדש לצורך מתיחתו מדי קיץ ולקיפול והסתרה בחורף. פרגולות חשמליות מתכווננות עשויות להיות גם כאלו שהגג שלהן קבוע, כלומר אינו ניתן לקיפול והסתרה. ברם, אלו פרגולות תריסים והם ניתנים לוויסות חשמלי בזווית של עד 140 מעלות להסתרה או חשיפה לאור השמש, כנדרש. פרגולות מתקפלות ומתכווננות מספקות לכם את כל אופציות הוויסות. הגג שלהן בר-קיפול וכשהוא פרוס, ניתן לכוונן את התריסים שלו.

בחרו בין פרגולת קיר לפרגולה של 4 עמודים

מומלץ לבחור בפרגולת קיר כשהחצר מאד קטנה ועלולה להיווצר בעיה של מקום פנוי. פרגולה זו מגשרת על מכשול שכזה, משום שהקיר משמש כאמצעי ביסוס לגג שלה. לכן, לא נדרש מקום נוסף, רק הנאה מהמקום הקיים כשהוא נמצא תחת פתרון הצללה. בקדמת הפרגולה יונחו עוד 2 עמודים. בחצר גדולה, ניתן להסדיר גם פרגולה של 4 עמודים. כמובן שבמקרה כזה היא לא יכולה להיות מתקפלת כי היא לא צמודה למבנה, אך ניתן בהחלט לבחור בדגם חשמלי עם תריסים מתכווננים.

ממשו את הבחירה באתר של חברת הצללה

בחברת פתרונות הצללה ניתן ליהנות מהדמיית מחשב איכותית בה אפשר לבחור את הפרגולות החשמליות שלכם בקלות. על סמך התכנון הפונקציונאלי והתכנון המבני של הפרגולה, כפי שלמדתם לעשות בפרקים שלעיל, ניתן לגבש לעצמכם עיצוב בר קיימא לפרגולה באמצעות האינטרנט. אנו ממליצים לבחור בצבע זהה לרכיבי מתכת אחרים הנמצאים בחצר כמו שערים ומעקות. במידה והם אינם קיימים בחצרכם, על הגוון להתבסס בהתאם למראה התשתית הקיימת בחצר, שבילים, דשא, צמחייה, דקים, ריצוף וריהוט גן. בנוסף, יש לבחור מרקם מבריק או מט וצורה מתבקשת, מלבנית מלאה או מעוגלת. אנו ממליצים לבחור פרגולות חשמליות עבות לחצר גדולה ודקות עבור חצר קטנה.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
 09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה