03-9691300

כל מה שרציתם לדעת על קירוי מפרשים לחצרות מבנים

מפרשים

קירוי זה מתאים לחצרות גדולות של מבנים, בהן מתחוללת פעילות קבועה המצריכה הצללה. שני המקרים המובהקים אשר מצריכים קירוי מפרשים הם כאשר ישנו שולחן אוכל המשמש כריהוט גן לישיבה קבועה, וכאשר ישנה בריכת שחייה בחצר. מעל מתחמים אלה מומלץ להסדיר קירוי מפרשים הן על מנת לחדד את הדקורציה בחצר והן על מנת להבטיח פתרון הצללה איכותי כאשר מבלים בהם.

קירוי לפינת האוכל בגן ובחצר

קירוי מפרשים מעוצב בד יוקרתי ואידאלי לשהייה בתנאי טבע יעצב את פינת האוכל החיצונית שלכם מחדש. תוכלו להנות מסעודה יוקרתית גם בחמסין ובשרב, כשאתם יודעים שמעליכם נמתח מפרש בד מרהיב ביופיו. בשונה מסוכך ופרגולה, זהו התקן מכני אך את הבד שלו קל מאד למתוח ולהוציא ממצב מתיחה. ההתקן יספק לכם את כל מה שנדרש על מנת לצלוח את ימי הקיץ וליהנות, גם בלוהטים שבהם, מסעודה איכותית ובטוחה.

קירוי לבריכת השחייה

בריכת השחייה היא אמנם מקום בילוי קיצי, אבל בישראל עונה זו לוהטת במיוחד. בחום של 40 מעלות ומעלה, השיזוף אינו בר מניעה גם למי ששוהה כמעט אך ורק מתחת למים. הדרך היחידה לצמצם את נזקי השמש היא לקרות את שטח הבריכה באמצעות מפרש יוקרתי. המפרש נמתח מעל קו המים, וכאשר מכסים את הבריכה בחורף עם המגן שלה ניתן לשלוף החוצה את קירוי המפרש. הקירוי הנו ידני אך קל ופשוט מאד לתפעול גם כאשר מורידים אותו בחורף וגם כאשר מותחים אותו מחדש בקיץ. יש לכם בריכת שחיה? דאגו שיהיה לכם גם קירוי מפרשים מעליה.

הקירוי בעתות החורף

בחורף, תשתית העמודים של הקירוי תישאר עומדת על תלה. הבד ניתן לניתוק פשוט מהנצרות שלו, שנמצאות בקצה העמודים ונועדו לנעילתו מתי שהוא נמתח. העמודים נועדו לשהייה גם בחור, בשל היותם עשויים מחומר אלחלד. הם מותקנים פעם אחת כשהם מוטמעים באדמה על ידי כלונסאות במסגרת עבודת מומחים של עובדי חברת פתרונות הצללה .

בחירת העיצוב המומלצת

את עיצובו של קירוי מפרשים מומלץ לבחור באמצעות הדמיית מחשב של חברת פתרונות הצללה ובכך להתאים לכם את העיצוב המושלם לגינה ולחצר. סביבת בריכת השחייה שלכם ופינת האוכל החיצונית ייראו במיטבן ויהוו סביבות בילוי בטוחות גם בימי שמש שרביים במיוחד.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
 09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה