03-9691300

מידע על סוככי מרקיזה – אפיון, בחירה והסדרה

סוככי מרקיזה הם סוככים קטנים, לרוב בעלי רוחב של מחצית עד 0.75% מסוכך זרועות בגודל רגיל. בשונה מהסוכך הרגיל, בו ההפרדה בין היריעה הראשית ליריעה הקדמית שמגינה משמש ישירה מובנית ונראית היטב באמצעות קודקוד של 90 מעלות, סוכך המרקיזה יוצר צורה של רבע מעגל, ולכן אין תיחום מוגדר בין היריעה העליונה לקדמית. הרוחב שלהן זהה והחלק העליון הופך בהדרגה להיות החלק הקדמי באמצעות תנועה מעגלית. סוככי המרקיזה משמשים עסקים שמפעילים שירותי מכונות אוטומטיות כמו כספומטים ומכונות משקה, וכן בתי מגורים פרטיים ואפילו דירות בניין בהן ניתן להסדיר התקנה על הקירות החיצוניים ולהפעיל את היריעה עם שלט רחוק.

אפיון ראשוני של סוכך המרקיזה

את האפיון הראשוני יש לעשות הן בצורה והן בצבעים של הסוכך. במידה והנך אדריכל בניין, שמחפש לחדד את העיצוב באמצעות מרקיזות בחזית, תוכל לבחור בין סוכך מרקיזה קווי, שהקצה התחתון שלו ישר, לבין סוכך מרקיזה שבקצה שלו יש גלי סינוס. תוכל לבחור סוכך המכסה חלונות מלאים או כזה שמכסה מרפסות כביסה עם חלונות חצי. החלטות דומות מתקבלות גם כאשר מחליטים לעטר בית צמוד קרקע עם סוככי מרקיזה וכמובן – עסקים מקורים בקרן הרחוב, שם מומלץ לנצל את הפרונט של הסוכך כדי להטביע עליו שלט עסקי או מסר שיווקי.

הסדרת סוכך המרקיזה הנבחר

סוככי מרקיזה ניתן להסדיר בחנות פתרונות הצללה. גשו להדמיית מחשב ואתרו את הסוכך שעיצבתם כפי שלמדנו לעשות בתחילת מאמר זה. ודאו שהאורך שלו מגלם את הגודל הרצוי למבנה שלכם. במידה ולא מצאתם אותו, ניתן לפנות לחנות ולשאול לגבי ממד זה. בחנות פתרונות הצללה העוסקת בתחום באופן בלעדי, בדרך כלל סוככי מרקיזה מגיעים בסדרות על בסיס עיצוב אחיד בגדלים שונים, ולכן ישנו סיכוי גדול שתמצאו את שחיפשתם.

דברים שצריך לוודא במעמד הרכישה

חשוב לוודא שתתואם לכם התקנה, שכן הסוכך מצריך עבודות גובה מורשות שאינן ברות ביצוע עבור מי שלא עבר הכשרה מתאימה. חשוב לוודא כי במעמד אותה התקנה תסופק הדרכה מלאה על תפעולו של סוכך זה, תפעול היריעה, גלגול היריעה ופריסתה מחדש כל אביב. מומלץ לוודא שאתם מקבלים אחריות רב חודשית על הסוכך עם תמיכה טכנית נגישה בעת שתצטרכו.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
 09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה