03-9691300

סגירות חורף במרכז

פרגולת גג הזזה פרגו טק - PERGOTECH

טיפים שכדאי לקרוא לפני הסדרת סגירות חורף במרכז

סגירות חורף במרכז משמשות להפיכת שטח מקורה לשטח סגור באופן זמני. השליטה והבקרה בהתקן קיימות: ניתן להחזיר את האזור להיות שטח פתוח באמצעות הפעלה חשמלית פשוטה. כיצד יש לבחור סגירות חורף איכותיות, תקניות וקלות לתפעול? במאמר זה אנו מספקים את כל הטיפים החשובים באמת שצריך להכיר לפני שיוצאים לדרך.

יש ליישם את הפרויקט בחברת פתרונות הצללה

רק בחברת פתרונות הצללה תוכלו להיחשף לכל סוגי סגירות החורף ולבחור בעיצוב המנצח, על פי מראה השטח שלכם. הדבר נעשה באמצעות הדמיית מחשב ייעודית בה ניתן לבחור את סגירת החורף על פי העיצוב שלה. הדרך בה נראות סגירות החורף חשובה מאד להבטחת השילוב עם החלל על מנת להבטיח את שימור והשבחת העיצוב שלו.

חשוב לבחור את העיצוב על סמך התבוננות במרחב והסקה ממנו

סגירות חורף במרכז יוצגו באולם התצוגה של חברת פתרונות הצללה אבל אין לכם אינדיקציה לדעת אם הן מתאימות לשטח שלכם מבלי שבדקתם. לכן, את הדמיית המחשב של חברת פתרונות הצללה יש להפעיל אך ורק ממנו, כדי להשוות עם הפרטים הקטנים ביותר, אלו שלא לוקחים בחשבון כאשר לא נמצאים קרוב: כיווני הזריחה, הפרחים והצמחייה המקומיים, הגוון המדויק של המרצפות בגן או בחצר, ועוד. רק בדרך זו תוכלו לגבש עיצוב מנצח עבור סגירות חורף ולהבטיח את הדקורציה המושמת כאשר הם ישתלבו במרחב.

מומלץ לוודא שסגירת החורף מתאימה לשטח אותו אתם מעוניינים לסגור

סגירת חצר היא לא סגירת מרפסת, שהיא לא סגירת פטיו מגודר עם חומה. אלו מרחבים פתוחים שלכל אחד מהם הצרכים שלו, ההשלמות שהוא זקוק להם באמצעות ההתקן החדש וכד’. לכן, מאד חשוב לבחור סגירות חורף שיתאימו לאזור המבוקש. לדוגמה, אם אתם מעוניינים לסגור מרפסת, נוכחותה של דלת בסגירת החורף לא רלוונטית כי הכניסה היא בלאו הכי זו שהפרידה עד כה אותה מהבית. אבל אם אתם סוגרים שטח פתוח ללא גישה לשטח בנוי מאד קריטי שתהיה דלת בסגירת החורף.

יש לבחור סגירות חורף תקניות ופשוטות לתפעול

חשוב לוודא כי סגירות חורף במרכז אותן אתם בוחרים עומדות בתקנים מערביים מחמירים של חשיפה לאקלים בעייתי וניתנות לתפעול קל ופשוט על מנת להסב לכם שגרה קלה עם ההתקן החדש.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
 09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה