03-9691300

חדרי שמש

פנורמה הזזה

חדרי שמש

חדרי שמש הם חדרים אטומים ושקופים, מבעדם תוכל לראות את הנעשה בחוץ. קרני השמש חודרות לחדרים אלו ומספקות הרגשה של יציאה החוצה למרפסת השמש. לפנייך מקבץ שאלות ותשובות לבחירת חדרי שמש:

כיצד ניתן לאתר ספקי חדרי שמש איכותיים?

עלייך לגשת לרשת האינטנט ולאתר ספקים אלו על ידי הקלדת הערך “חדרי שמש” במילות החיפוש. במהרה תמצא שמות רבים של ספקים. חשוב לרכזם ברשימה מסודרת ולבדוק ביקורת כלפיהם בפורומים שונים ברשת. חשוב להישאר רק עם הספקים האמינים שמהם כולם מרוצים.

ממה עשויות דפנות חדרי השמש?

מפלסטיק שקוף או זכוכית, עם קווי הפרדה מברזל, אלומיניום או נירוסטה. קווי הפרדה אלו יוצרים מחיצות בין הזכוכיות. הזכוכיות מאפשרות לך הצצה לבחוץ. ניתן לעטוף חדר שלם כחדר שמש, או לעטוף את הגג בזכוכית שכזו.

היכן מקובל להציב חדרי שמש?

בחדר צידי בבית בו תהיו מעוניינים בחווית חדר השמש, במשרדים של חברות מסחריות רבות ישנו לפחות חדר שמש אחד. חדר השמש נפוץ גם בבריכות המחוממות במועדוני הספורט, שכן הקירות השקופים הצופים למדשאות הם בדיוק העבודה של ספקי חדרי שמש.

האם ספקי חדרי שמש עובדים עם מעצבים?

כן. המעצבים הם אלה שהגו לראשונה את טכניקת השילוב של פסי המתכת עם ריבועי הזכוכית, והולידו את רעיון חדר השמש הספציפי שעינייך ראו בקטלוגים השונים. המוצרים שאתה רואה הם מוצרים מוכנים שעוצבו מראש, על לחברות חדרי השמש צוות יועצים שישמח לעמוד לשירותך ולייעץ לך על חדרי שמש כדאיים למקרה שלך.

לסיכום

במאמר זה הובא נספח שאלות ותשובות על חדרי שמש. חשוב לקרוא נספח זה על מנת להבין ממה עשויים חדרי שמש, כיצד הם נוצרו ומי הוא קהל היעד של חדרים אלו. חדרי שמש נצרכים הן על ידי בעלי משקים פרטיים, הן על ידי בעלי חברות והן על ידי מועדוני הספורט – בשביל קירוי בריכת השחיה שלהם בחדר שמש. חדר זה משמש את בריכות השחיה המחוממות בחורף, וצופה החוצה. חשוב לבחור בחדרי שמש שעיצובם תואם את הקונטקסט לשמם הם נקנו. חדרי שמש הם מוצרים שעוצבו מראש על ידי מעצב, אך ניתן להתייעץ עם הספקים בטרם הקניה ולבחור בעיצוב שיתאים למקרה לשמו אתה זקוק לחדר שמש.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה