03-9691300

פרגולות חשמליות - פתרון הצללה איכותי לכל ימות השנה

פרגולה חשמלית איכותית לקיץ ישראלי חם

בשנים האחרונות חלה עליה גדולה בביקוש לפתרונות הצללה שונים, אנשים רבים בין אם פרטיים או בעלי עסקים שונים מתעניינים בסוככים ופתרונות הצללה.

מזג האוויר בימי הקיץ הינו לוהט ואנו צריכים לדאוג למחסה מפני השמש לכן פרגולות חשמליות להצללה הם הפתרון המושלם לכך. יש סוגים רבים של סוככים להצללה יש סוככים מבד עבה המונע מקרני השמש לחדור לתוך המרפסת או המבנה אותו אנו רוצים לכסות ישנם סוככי פרגולה מעץ המאפשרים הצללה על אותו מקום ובכך השהות היא נעימה יותר גם שמדובר בחום כבד השמש אינה קופחת מעל הראש והשהייה בחוץ מאפשרת לנו הנאה רצופה. כפי שהוזכר סוגי הסוככים הם רבים ולא ניתן להזכיר את כולם. 

בעלי עסקים, חנויות, בתי קפה, מסעדות ועוד גם הם רוכשים פרגולות  וסוככים המגנים על הלקוחות, במיוחד כאשר מדובר בבית קפה או מסעדה מקום בו יושבים בחוץ חשוב שבעל העסק יקפיד שתהיה הצללה ללקוחות הבאים. לא רק זה גם בבית הפרטי שלנו אנו צריכים להישמר מפני קרני השמש וכדאי מאוד להתקין גם במרפסת או הגינה הפרטית שלנו סוככים ופתרונות הצללה ובכך לשבת יחד עם המשפחה או החברים ולהעביר זמן איכות משותף. 

פרגוטופ פרגולות חשמליות ופתרונות צללה

כיום ניתן למצוא אצל פרגו טופ  פתרונות הצללה שונים ונוסף על כך גם מעוצבים, הרי הגנה מפני השמש היא בהחלט חשובה ואין על כך עוררין אך יחד עם זאת אנו רוצים שסוככי ההצללה יהיו גם מעוצבים ויתמזגו עם העיצוב הכולל של הבית או העסק המדובר.

צבעים וגוונים שונים ניתן להתקין בעזרת איש מקצועי מומחה ומיומן בתחום, כאשר בוחרים הצללה מעץ כדאי מאוד שהעץ יהיה עמיד לא רק מפני השמש אלא גם בימי החורף שיורד גשם והוא יכול להוות בעיה לעץ ולהזיק לו לכן יש לשים לכך דגש ולהקפיד שאותה הצללה תהיה בטוחה ועמידה לאורך זמן. 

פתרונות ההצללה השונים מאפשרים לטעום מכל העולמות אם זה בימי הקיץ שחם אז קרני השמש אינן חודרות ונעים לשהות באותו מבנה, או לחילופין אם מדובר ביום גשום פתרונות ההצללה מגינות מפני הגשם אך יחד עם זאת גם מכניסות אור לחדר.

למידע נוסף מלאו פרטים

יצירת קשר

שעות פתיחה: 
יום ו’:
 09:00-13:00
ימים א’-ה’:
 09:00-16:00
הגעה בתיאום מראש

מפיץ באזור הצפון חיפה והקריות:

בית ועץ פרוייקטים

פרטי התקשרות

נגישות
לחצו לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות
X
מלאו את הטופס ונחזור אליכם בהקדם לתיאום פגישה